Co przyda się do masażu erotycznego?

Odpowiadając na pytanie postawione w tytule można lakonicznie odpowiedzieć: wszystko i nic. Wszystko, bo z jednej strony przydadzą się jakieś gadżety erotyczne, żele do masażu erotycznego, świeczki do masażu i wszystko to, co nam nasza seksualna fantazja podpowiada. Poza tym „nic” nie trzeba, bo tak naprawdę najważniejsze są chęci.

Dobre chęci – tak na dobry początek

Od chęci wszystko się zaczyna. Niestety czasem na nich też się kończy, ale jakby my nie o tym. Tak więc, wracając do chęci…. Załóżmy, że mamy w planach podczas gry wstępnej wykonać super masaż erotyczny. Nic nie stoi na przeszkodzie. Jak się jednak do tego zabrać? Od czego zacząć? O tym pisaliśmy na naszym blogu o poradach erotycznych. Po przyswojeniu wiedzy i sprawdzeniu tego, co najbardziej lubicie podczas masażu erotycznego, warto rozejrzeć się po kosmetykach i gadżetach. W kilku podpunktach podpowiemy, z jakich przedmiotów i środków dostępnych w drogeriach erotycznych warto skorzystać.

Olejki do masażu erotycznego

Zwolennikom tradycyjnego masażu polecamy zwykły olejek do masażu erotycznego. Produkty tego typu łączą w sobie właściwości olejku do masażu oraz żelu intymnego. Taki olejek można mieć zawsze pod ręką, warto więc zakupić buteleczkę 150 ml olejku „Play 2 in 1”.

intimeco-play-2in1-150ml

Miłośnicy namiętnego ochłodzenia mogą skorzystać z chłodzących olejków do masażu erotycznego. Tego typu produkty również łączą w sobie właściwości olejku i żelu intymnego. Jeśli jednak zależy Wam na mocnych wrażeniach i szybkim rozpaleniu zmysłów, koniecznie skorzystajcie z olejku do masażu z hiszpańską muchą.

lsdi-oil-spanish-fly-150-ml-olejek-z-hiszpanska-mucha

Świece do masażu erotycznego

Na samą myśl o tym, że ktoś mógłby Cię oblać gorącym woskiem przenika Cię dreszcz? Wyobraź sobie, że ciepło świecy do masażu może sprawić cuda. Producent świec do masażu wymyślił to tak, aby bazą świeczki nie był zwykły wosk tylko odżywczy środek na bazie olejów roślinnych i soi. Płyn roztopionej świecy można więc śmiało wsmarować w skórę i cieszyć się przyjemnością jeszcze dłużej.

> Świecie do masażu Shunga 

shunga-aphrodisia-massage-candle-30-ml

Masaż erotyczny może również przybrać nieco bardziej pikantną formę. Masaż intymny waginy będzie przyjemniejszy, jeśli skorzystacie z lubrykantów waginalnych. Masaż intymny anusa sprawi Wam więcej frajdy z lubrykantami analnymi. Klasyczny masaż oralny natomiast będzie ciekawszy, jeśli skorzystacie z lubrykantów oralnych.

 

Zdjęcie: Pixabay.com

Zdjęcia produktów: Gumkoland.pl

2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *