Miłość jak w „50 twarzach Greya”. Z jakich gadżetów erotycznych korzystać?

Nigdy wcześniej nie próbowaliście BDSM, a krępowanie i uczucie bólu nie sprawiało Wam satysfakcji? Coś jednak przełamało się w Was po przeczytaniu i obejrzeniu serii o Christianie Greyu? Jeśli marzysz o miłości jak w „50 twarzach Greya”, dowiedz się z jakich gadżetów erotycznych skorzystać.

Trylogia przygód Christiana Greya autorstwa E.L. James stała się globalnym bestsellerem. Książki „Pięćdziesiąt twarzy Greya” (ang. Fifty Shades of Grey), „Ciemniejsza strona Greya” (ang. Fifty Shades Darker) oraz „Nowe oblicze Greya” (ang. Fifty Shades Freed) przetłumaczono na 51 języków. I teraz uwaga – sprzedano aż 100 milionów egzemplarzy. Po premierze – kolejno książki, potem filmu – okazało się, że mamy do czynienia z seksualną rewolucją. Powstały nawet oficjalne kolekcje gadżetów erotycznych sygnowane „50 twarzami Greya”. Mimo że mówi się o seksualnej rewolucji, trzeba zaznaczyć, że seks zgodny z praktykami BDSM znany jest od dziesiątek lat.

>> Przeczytaj: BDSM – poradnik dla początkujących

Rosnące zainteresowanie tematem spowodowało, że klienci seks-shopów szukają produktów zainspirowanych wspomnianymi wyżej przygodami 21-letniej absolwentki literatury Anastasii Steele i 27-letniego miliardera Christiana Greya. Pozwólcie, że ułatwimy Wam wybór, prezentując gadżety erotyczne BDSM ze sklepu BDSMfactory.pl. Do najbardziej pikantnych scen erotycznych zaprezentowanych przez E.L. James w całej trylogii dobraliśmy najbardziej popularne produkty ze sklepu.

Dominacja – gra ról

Jedną ze składowych BDSM-u jest dominacja jednego z partnerów. Jasno przypisane role oraz wcześniej ustalone scenariusze, pozwolą Wam polubić te zabawy i dłużej cieszyć się seksem. Dominacja może przybrać różny charakter – zacznijcie małymi kroczkami, aby przejść potem to bardziej odważnych gier z użyciem gadżetów erotycznych BDSM.

– Zdjął mi bluzkę, rozpiął stanik, pozbawił mnie spodni. W ekspresowym tempie. Byłam w samych majtkach kiedy się na niego rzuciłam. Jego zdominowanie nie trwało jednak długo, bo za moment to on przywarł moje plecy do ściany, następnie ja jego i tak trwała między nami zaciekła walka o dominacje i o to kto ma grać pierwsze skrzypce, a to wszystko podczas mocno erotycznego, nieprzerywalnego pocałunku.

Kajdanki do krępowania

Kajdanki do krępowania to zdecydowanie najbardziej popularny gadżet erotyczny, szeroko stosowany podczas seksu. Kup dobre kajdanki i zrób ze swoim partnerem, to o czym najbardziej marzysz.

– Christian chwyta moje lewe ramię, rozciąga je delikatnie w stronę lewego rogu i zakłada skórzane kajdanki wokół mojego nadgarstka. Kiedy kończy, jego długie palce głaszczą moje ramię. Och! Jego dotyk wysyła gilgoczący dreszcz. Słyszę jak powoli przechodzi na drugą stronę łóżka. Chwyta moje prawe ramię i zakuwa rękę w kajdanki. Po raz kolejny jego długie palce przesuwają się wzdłuż mojego ramienia. O mój… Już jestem gotowa żeby wybuchnąć. Dlaczego to jest takie erotyczne?

Inne gadżety erotyczne do krępowania

Krępowanie partnera w BDSM to jeden z ważniejszych elementów całej układanki. Do krępowania można użyć różnego rodzaju produktów, od szarf, po liny do krępowania. Znajdź swoje ulubione akcesoria bondage.

– Grzeczna dziewczynka – mruczy, gładząc moją dolną wargę. Oddala się od garderoby i wraca ze srebrno-szarym jedwabnym krawatem. – Załóż ręce przed sobą – rozkazuje, zdejmując ze mnie ręcznik i rzucając go na podłogę.

Obroże

Kolejny gadżet BDSM związany z dominacją i krępowaniem. Polecamy waszej uwadze szeroki wybór obroży przeznaczonych do seksu.

– Nie wszystko jest zabawne, Anastasio. Sądziłem, że mówisz „nie”, że nie będzie żadnej dyskusji.

– Tego jeszcze nie wiem. Nie podjęłam decyzji. Będziesz zakładał mi obrożę? Unosi brwi.- Widzę, że się przygotowałaś. Nie wiem, Anastasio. Jeszcze nigdy tego nie robiłem.

Klapsy

Jednym z elementów BDSM jest sadomasochizm, a więc przyjemność z zadawania i odczuwania bólu. Można się tak bawić na różne sposoby. Warto skorzystać z akcesoriów dedykowanych do klapsów – takich jak baty, packi itd.

– Rozstaw nogi – mruczy i przez chwilę się waham. I uderza mnie mocno – linijką! Bardziej przeraża mnie towarzyszący temu dźwięk niż samo uderzenie. Łapię głośno powietrze, a on uderza ponownie. – Nogi – nakazuje. Rozsuwam je, dysząc głośno. Linijka znowu opada na pośladki. Ał, piecze, ale nie tak bardzo, jak można by sądzić po odgłosie. Zamykam oczy i przyswajam ból.

Kulki gejszy

wiele kobiet korzysta z kulek gejszy w celach ćwiczeń mięśni Kegla. Korzysta się z nich również do masażu erotycznego, ponieważ ma działanie stymulujące. Więcej o kulkach gejszy przeczytasz:

>> Kulki gejszy – kilka porad, jak stosować

>> Jakie kulki gejszy kupić?

– Unosi rękę i opuszcza szybko, uderzając w złączenie moich ud i pośladki. Kulki przesuwają się w głąb mnie i gubię się w grzęzawisku doznań. Pieczeniu pośladków, uczuciu wypełnienia, jakie zapewniają kulki i fakcie, że Christian mnie unieruchamia.

Opaski i maski na oczy

Silne doznania – to na nie stawia się w BDSM. Emocje, pełne uczucie, poprzez wyłączenie wszystkich możliwych bodźców jakie dochodzą z zewnątrz. Poza tym – uczucie strachu, zagubienia. Nic nie zapewni tego bardziej, jak akcesoria w stylu opasek i masek na oczy.

– Usiądź – nakazuje, ja zaś natychmiast spełniam jego polecenie. – Teraz podkul kolana pod brodę. Mrugam powiekami, po czym robię, co mi każe. Obejmuję nogi rękami. Christian nachyla się, unosi mi brodę i składa na ustach mokry pocałunek, po czym zasłania mi oczy przepaską. Nic nie widzę; słyszę jedynie swój przyspieszony oddech i wodę uderzającą o burty kołyszącego się lekko jachtu.

– Otwórz – poleca między łykami szampana. Zaintrygowana wkładam do środka rękę i wyjmuję misternie wykończoną srebrną maskę z kobaltowymi piórami i pióropuszem wieńczącym górę.– To bal maskowy – wyjaśnia.

Analne zabawy

Seks analny nie zna granic. Gadżety analne są szeroko używane podczas seksu tak przez kobity, jak i mężczyzn. Zatyczki analne służą do rozpoczęcia seksualnych zabaw analnych. Koraliki analne natomiast pozwalają na stymulację wrażliwych miejsc. Pozwalają wzmocnić i wydłużyć orgazm.

Przesuwa dłonią wzdłuż moich pleców, aż dociera do pośladków. Kiedy się odsuwa, też głośno dyszy, a oczy ma niemal czarne. Jestem pewna, że usta mam spuchnięte po tym zmysłowym ataku. – Odwróć się…

– Zatyczka analna. To twardy metal – na pewno jest niewygodna? Pamiętam naszą rozmowę o zabawkach erotycznych i granicach bezwzględnych. Wtedy powiedziałam chyba, że spróbuję.

– Jęczę. I czuję, jak wzdłuż kręgosłupa przesuwa się coś chłodnego, metalowego. – Mam dla ciebie mały prezent – szepcze Christian. A w mojej głowie pojawia się wspomnienie z naszej lekcji pokazowej. Jasny gwint. Zatyczka analna. Christian wsuwa ją między moje pośladki.

>> Przeczytaj: BDSM – gadżety, z których musisz skorzystać

2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *