Jakie kulki gejszy kupić?

Zabawka kulkami w wydaniu kobiecym nabiera nowego znaczenia, jeśli wziąć pod uwagę, że bawi się kulkami gejszy. O tym, jak stosować ten gadżet, pisaliśmy już gdzie indziej. Tym razem chcielibyśmy podpowiedzieć wam, jakie kulki gejszy kupić?

Nie będziemy tu pisać o zaletach i skuteczności stosowania kulek gejszy. Skupimy się raczej na tym, które z produktów dostępnych na rynku najlepiej wybrać. Odpowiemy na kilka pytań, które być może sobie właśnie zadajesz.

1. Kulki gejszy – jedna czy dwie

Skoro kulki to chyba dwie, co nie? To pytanie wybija z rytmu niejednego amatora gadżetów erotycznych. Otóż w asortymentach drogerii erotycznych oprócz „typowych” dwóch kulek można znaleźć też jedną, ale również trzy i więcej. Co w takim razie wybrać? Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z „kulkami” i nie wiesz, czy ćwiczenia mięśni Kegla przypadną Ci do gustu zamiast rzucać się od razu na większą ilość, skorzystaj z wersji pojedynczej.

Stosowanie modeli z jedną kulką zalecane jest również w konkretnych przypadkach. Wskazaniem jest drobna budowa ciała oraz ciasna pochwa. Jeśli chodzi o problemy natury intymnej, to model pojedynczy polecany jest kobietom cierpiącym na tyłozgięcie szyjki macicy czy też opadanie narządów wewnętrznych. Dla kogo w takim razie model z dwiema kulkami? Poleca się je kobietom o typowej budowie ciała oraz świeżo upieczonym matkom, które rodziły siłami natury.

2. Jaki rozmiar kulek gejszy?

To już zależy tak naprawdę od własnych preferencji. Duża część kulek dostępnych na rynku produkowana jest w tej samej wielkości. Nie oznacza to jednak, że musisz je preferować. Sprawdź i przekonaj się.

3. Czy ciężar ma znaczenie?

Jeśli jesteś początkująca, sięgnij po lekkie modele. Takie łatwiej utrzymać w pochwie. Duże i ciężkie kulki mogą wypadać z niewyćwiczonej pochwy. Z czasem możesz zwiększać ciężar poprzez zmianę modelu.

4. Na co się zdecydować?

Oprócz powyższego trzeba jeszcze rozważyć inne kwestie. Czy skorzystać z kulek z lateksu, silikonu medycznego, akrylobutadienostyrenu lub metalu? Czy celowo zwiększyć doznania zmysłowe, korzystając z gładkich bądź z wypustkami stymulującymi. Czy ma znaczenie to, czy kulki mają sznureczek czy patyczek? Itp. itd. W tym wypadku trzeba pozwolić dać się kierować własnej intuicji i upodobaniom.

Kulki gejszy w drogerii erotycznej

Najróżniejsze rodzaje kulek gejszy znaleźć można w najbliższej drogerii erotycznej. Dostępnych jest kilka ciekawych opcji pod względem koloru, funkcjonalności, a także wielkości i ciężaru. Z pewnością wybierzesz coś dla siebie.

Tańsza wersja to dyskretne kulki waginalne w różnych kolorach. Na feerię barw postawiła również marka Toyz4Lovers, oferując kulki orgazmowe „Candy Balls” w różnych odcieniach.

dyskretne-kulki-waginalne-lawendowe kulki-orgazmowe-candy-balls-jagodowe

 

Nie kolory są jednak najważniejsze. Kulki Javida Gym Balls o falistym kształcie wzmagają przyjemne uczucia.

silikonowe-podwojne-kulki-gejszy-javida-gym-balls

A gustownie zapakowane w plastikowe pudełko kulki gejszy można podarować w prezencie.kulki-gejszy-w-plastikowym-pudeleczku-biale

Dla wszystkich grzesznic są też kulki silikonowe z diabelskim ogonkiem. Dla bardziej zaawansowanych kobiet gustowne ciężkie i duże silikonowe kulki gejszy Pretty Love.

kulki-milosci-czarne-black-velvets pretty-love-silikonowe-kulki-gejszy

Higiena przed i po

Korzystając z gadżetów erotycznych nie należy zapominać o higienie. Kulki gejszy warto umyć przed i od razu po użyciu. Tylko wtedy unikniemy niepotrzebnych przykrości. Do mycia wystarczy woda i zwykłe mydło. Ważnie jest również, żeby podczas stosowania wspomóc się odpowiednimi kosmetykami nawilżającymi i antybakteryjnymi, w tym przede wszystkim lubrykantami waginalnymi.

 

Zdjęcie: Pixabay.com

Zdjęcia produktów: Gumkoland.pl, BDSMfactory.pl

2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *