Co zrobić, żeby powiększyć penisa?

Temat tego, czy penis jest duży, czy mały wykorzystaliśmy na innym blogu. W tym miejscu chcielibyśmy się podzielić z Wami pomysłami na to, co zrobić, żeby powiększyć penisa. Jest na to co najmniej kilka sposobów. Może jeden z nich wykorzystasz dla siebie

Dużo o erekcji, rodzajach penisa itd. pisaliśmy na innym blogu. Zachęcamy do lektury:

http://seksblogeria.pl/2016/11/17/typow-erekcji-sie-czego-obawiac/

Nie ma sytuacji bez wyjścia. Mikropenisa leczy się, stosując kurację hormonalną. Czasem niezbędna jest interwencja chirurgiczna. Istnieją oczywiście skrajne przypadki. Warto dowiedzieć się, jak powiększyć penisa w sposób naturalny i zastosować się do porad. Jednym z najbezpieczniejszych rozwiązań są suplementy diety. W drogeriach erotycznych można znaleźć specjalne tabletki na powiększenie penisa. Ich skład to same naturalne składniki, więc warto zastosować taką kurację i przekonać się o jej efektach.

intimeco-megasizer-65caps-preparat-wzmacniajacy-erekcje-oraz-powiekszajacy

Alternatywą dla tabletek, która działa tylko na chwilę, są specjalne żele na powiększenie penisa, w których składzie też znajdują się same naturalne składniki.

biggersize-zel-na-powiekszenie-i-pogrubienie-penisa

Jak poprawić erekcję?

Rozmiar – ok. Erekcja – też nie masz problemów. Jednak obawiasz się, że członek w trakcie wzwodu jest zbyt miękki. Nie wiesz co jest grane, ale chciałbyś poprawić ten stan rzeczy. Wpisujesz w internecie hasło: „jak poprawić erekcję”. Czytałeś mnóstwo pomysłów na poprawę Twojego wzwodu. Skończ z tym. To nie ma sensu. W sklepach można dostać tabletki na poprawę erekcji.

lsdi-megasize-tabletki-65-szt-na-powiekszenie-penisa

 

Jeśli jednak nie chcesz suplementować, możesz spróbować skorzystać z pompki do penisa, która poprawia ukrwienie członka.

 pompka-prozniowa-do-penisa-z-wibracja

 

Innych sposobem jest skorzystanie ze specjalnych pierścieni erekcyjnych.

zestaw-5-opasek-erekcyjnych-na-penisa-emilio-armori

Sposobów na poprawienie erekcji jest bardzo dużo. Istnieją metody naturalne, medyczne, suplementacja, kosmetyki, gadżety erotyczne. Można eksperymentować. Nie zapomnij jednak w tym wszystkim o jednym – to nie wielkość członka jest najważniejsza. Powodzenia podczas miłosnych zbliżeń.

Zdjęcie: Pixabay.com

Zdjęcia produktów: Gumkoland.pl

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *