3 fajne erotyczne prezenty pod choinkę

Wydaje Ci się, że gadżety erotyczne są nieodpowiednim prezentem pod choinkę? Statystyki sprzedaży internetowej pokazują, że właśnie przed świętami kilkukrotnie wzrasta sprzedaż produktów erotycznych. Jeśli masz jeszcze opory, to porzuć je czym prędzej i pędź na zakupy do drogerii erotycznej. Inspiracje znajdziesz w poniższym teksie.

Nikt nie mówi, żeby zabawki erotyczne kupować babci, mamie czy młodszej siostrze. Za to obdarowanie swojego partnera wyjątkowym gadżetem erotycznym uznajemy za pomysł, który warto propagować. W sklepach erotycznych można znaleźć mnóstwo inspiracji do zabaw solo lub w duecie. Sprawdź 3 kategorie fajnych erotycznych prezentów pod choinkę proponowanych przez Gumkoland.pl.

Wibratory, dilda, penisy – klasyka, która zawsze się sprawdza

Znając preferencje swojej partnerki lub partnera, z pewnością będziesz wiedzieć, co wybrać. W ofercie drogerii erotycznej znajdują się różnego rodzaju wibratory, dilda i penisy – w różnych rozmiarach, wykonane z różnych materiałów. Prezent jest dobrą okazją na to, aby kupić naprawdę dobry, drogi sprzęt, który będzie służył na lata.

Masażery We-Vibe Tango Pleasure Mate – 499 zł

we-vibe-tango-pleasure-mate-collection

Zestaw wibratorów z diamencikami – 189 zł

zestaw-wibratorow-z-diamencikami-czerwony-diamond-red-giftset

Efektowne szklane dildo – 119 zł

efektowne-szklane-dildo

Sztuczne waginy – zostaw coś od siebie, gdy Ciebie nie będzie obok

Faceci lubią masturbację. Zdecydowanie bardziej wolą seks, ale jak mówi znane porzekadło: „jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma”. W tym wypadku dobrze, jeśli będzie miał Twój podarunek – sztuczną waginę. Wybierz coś extra.

Zestaw Fleshlight – Pink Lady Value Pack – 349 zł

zestaw-fleshlight-pink-lady-value-pack

Masturbator Vulcan Tight Vagina Vibrating – ciasna pochwa – 76 zł

masturbator-vulcan-tight-vagina-vibrating

Erotyczna rywalizacja

Wprowadź do sypialni odrobinę uśmiechu. Radość przyniesie Wam z pewnością wspólna zabawa kostkami do gry – pozycje seksualne. Ciekawym pomysłem jest również rywalizacja podczas gry w karty w rozbieranego pokera (karty do gry strip-poker).

karty-do-gry-strip-poker kostki-do-gry-pozycje-seksualne

Wszystkiego erotycznego życzymy. Fajnych seksualnych doświadczeń 😉 Do usłyszenia w przyszłym roku.

Zdjęcie: Pixabay.com

Zdjęcia produktów: drogeria erotyczna Gumkoland.pl

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *