Jak wykorzystać feromony w codziennych relacjach

Kompleksy, stres, strach, brak reakcji ze strony płci przeciwnej… Znamy te problemy nazbyt dobrze. Na szczęście znamy również sposób, jak im zaradzić. W codziennych sytuacjach bardzo pomagają feromony – naturalne produkty, które stają się coraz popularniejsze. Osoby, które miały okazję ich spróbować, przekonały się, że pomagają w codziennym życiu, i nie chodzi tu wcale o seks. Przeczytajcie, jak wykorzystać feromony w codziennych relacjach.

Oponenci twierdzą, że feromony są typowym placebo, jakoby ich oddziaływanie w ogromnej mierze miało tkwić w naszej podświadomości. Zwolennicy podają jednak konkretne przykłady z życia różnych osób, aby przekonać sceptyków, że feromony naprawdę działają. My oczywiście stoimy po tej drugiej stronie. Zanim jednak zajmiemy się konkretnymi przykładami, poruszmy ten temat od samego początku.

Czym są feromony?

Słowo feromon pochodzi z języka greckiego. Dosłownie oznaczania „przekaźnik podniecenia”. Feromony obecne są w każdym ludzkim organizmie – w śluzie, w pocie, czy innych wydzielinach, które stymulują reakcje innych osób. Feromony są bezwonne, jednak jako związki chemiczne sprawiają, że stają się atrybutem atrakcyjności. Mówiąc pospolicie, feromony przekazują innym osobom, które znajdują się w pobliżu, pozytywne informacje o nas. Te związki odpowiadają chociażby za to jak funkcjonujemy w grupie. To właśnie feromony wpływają na tworzenie się więzi, wybór „przewodników” grupy czy chociażby oddziałują na partnera w sferze erotycznej. Skoro feromony nie mają swojego zapachu, to jak my je odbieramy? Są odbierane poprzez narząd nosowo-lemieszowy (tzw. VNO), umieszczony w jamie nosowej.

W jaki sposób działają feromony?

Feromony jako związki chemiczne wysyłają sygnały do otoczenia, które to otoczenie odbiera nas bardziej atrakcyjnie. Stymulowany narząd nosowo-lemieszowy kieruje impulsy bezpośrednio do podwzgórza mózgu. Tu właśnie powstają emocje oraz budzą się instynktowne ludzkie reakcje. Skoro feromony znajdują się w ludzkim organizmie, to co można zrobić, aby wyzwalać ich odpowiednią ilość? Niestety niewiele.

Amerykańscy naukowcy w 1986 roku udowodnili, że kobiety i mężczyźni produkują niewiele feromonów. Dowiedli również, że działanie feromonów minimalizują codzienne kąpiele oraz stosowanie kosmetyków. Dlatego też naukowcy, przy zastosowaniu nowoczesnych technologii opracowali różnego feromony pod postacią sprayów czy kropli. Zastosowali te same struktury, jakie posiadają feromony naturalne, przez co w większości przypadków spełniają swoją rolę. Chodź bywają nazywane „perfumami miłości”, trzeba pamiętać, że są bezwonne. Jako bardziej trafne określenie pasuje tu „eliksir powodzenia lub pożądania”.

>> Szukaj w najbliższych sklepach erotycznych feromonów z hurtowni Intimeco

W badaniach naukowych wielokrotnie dowiedziono, że feromony znacznie poprawiają poziom komunikacji w wielu dziedzinach życia – od kontaktów w pracy, po relacje domowe, na sprawach intymnych kończąc.

Feromony do pracy

Stosowanie feromonów pozwala nam poprawić międzyludzkie relacje chociażby w środowisku pracowniczym. Używając feromonów, mamy możliwość zmienić pierwsze wrażenie oraz ocenę swojej osoby. W oczach innych osób stajemy się bardziej przyjaźni, mili, pewni siebie i bardziej atrakcyjni seksualnie – niekoniecznie w ten pożądliwy sposób. Stosując feromony, mamy możliwość zwiększyć zaufanie szefostwa oraz współpracowników do własnej osoby. Pozwala to na większą otwartość i swobodę.

Feromony do domu

Feromony pomagają nie tylko w pracy, ale także w domu. W jaki sposób? Tutaj można pozwolić sobie na bliższe kontakty, tak więc… Skoro feromony wyzwalają pozytywny wpływ na osoby w naszym otoczeniu, to na pewno Twój partner lub partnerka nie pozostaną obojętni na profesjonalne produkty markowane przez Intimeco.

Warto spróbować. Nic nie tracisz, a z pewnością możesz wiele zyskać. Markowe feromony sprzedawane przez hurtownię Intimeco znajdziecie chociażby w drogerii erotycznej Gumkoland.pl. Feromony Intimeco zawierają idealnie skomponowane mieszanki. Możesz więc kupić mieszankę idealną dla siebie i osiągnąć konkretny efekt.

>> Feromony męskie

>> Feromony damskie

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *