BDSM – gadżety, z których musisz skorzystać

Jeśli seks, to tylko BDSM? Lubisz seks pełen wrażeń, kontrolowanego bólu i zwierzęcych emocji? To dobrze się składa. Tym razem chcielibyśmy polecić Ci kilka gadżetów do uprawiania BDSM-u, z których musisz skorzystać.

BDSM – co to takiego… i czy boli?

Pokrótce przypomnimy osobom, które jeszcze się nie spotkały z tym terminem, czym jest BDSM. Jak łatwo się domyślić, to skrót. Pochodzi on od słów bondage & discipline (B&S – związanie i dyscyplina) oraz domination & submission (D&S – dominacja i uległość), sadyzm i masochizm (S&M- sadism & masochism). Na pytanie: czy to boli? Odpowiedź jest jedna: tak, boli. Ma boleć. Próg bólu jednak ustalają między sobą partnerzy. Tylko od Was zależy, jak daleko posuniecie się we wspólnych zabawach. BDSM nie jest formą molestowania seksualnego. Tutaj wszystko odbywa się za zgodą obu partnerów.

Praktyki BDSM oraz gadżety, z których trzeba skorzystać

1) Krępowanie ciała w BDSM

Krępowanie ciała jest typową zabawą dla tej formy seksualnej rozrywki. Chodzi w tym wszystkim o ograniczenie swobody dla przyjemności. Bondage w tym wypadku oznacza unieruchomienie partnera, nałożenie kajdanek lub przywiązanie kończyn do jakiegoś obiektu. Pomysłów na dobre związanie partnera jest bez liku. Ogranicza Was jedynie własna fantazja. W sklepie www.bdsmfactory.pl znajdziecie na przykład specjalne akcesoria bondage. Mogą to być:

– zestawy do krępowania (kajdanki i maska)

– liny miłości

– taśmy bondage do krępowania

– pasy podwieszające

– rękawice unieruchamiające palce – z materiału lub metalu

Najpopularniejszymi gadżetami są oczywiście kajdanki erotyczne. W zależności od upodobania można kupić kajdanki na ręce lub kajdanki na nogi. Co więcej, mogą one być skórzane, materiałowe, metalowe, na kłódkę lub na szyfr. Asortyment kajdanek erotycznych jest naprawdę pokaźny. W praktykach bondage bardzo dobrze spisują się również pasy i rękawice krępujące.

2) Kneble – dominacja i uległość

Dominacja i uległość nie ma sensu, jeśli para kochanków nie odegra ról, gdzie jedna z osób jest uległa wobec drugiej. Stad też powszechnie wykorzystuje się smycze i obroże. Służą one większej kontroli nad uległym partnerem / partnerką. W wielu sesjach stosuje się również specjalistyczne kneble, w celu „zakneblowania” ust. Mogą to być:

– kneble klasyczne

– kneble z uprzężą

– kneble z dildo

– kneble metalowe

3) Maskowanie twarzy – maski i kaptury

Część praktyk BDSM polega na odgrywaniu określonych scen i ról. Wówczas od osób dominujących oraz uległych wymagane jest określone zachowanie. W wielu przypadkach odgrywa się role kata lub zwierzęcia. Niezbędne w tym wypadku jest maskowanie twarzy. Stosuje się w tym celu maski i kaptury erotyczne w różnej postaci.

4) Zadawanie bólu, a erotyczna przyjemność

Jedną z form BDSM jest seksualna przyjemność uzyskana przez spowodowanie bólu. Mocne wrażenia związane z fizycznymi aspektami BDSM można zapewnić sobie przy użyciu odpowiednich zabawek erotycznych. Podczas sesji seksualnych można stosować m. in. zaciski na sutki. Są to zazwyczaj gustowne łańcuszki z ozdobami, czasem jednak posiadają dodatkowe możliwości, spełniając funkcję zestawu zacisków na sutki i wargi sromowe lub zacisków ze stalową obrożą na kark. Osobną kategorię stanowią erotyczne gadżety dla mężczyzn, o których więcej w punkcie kolejnym.

5) Zabawki erotyczne do CBT

Istotną stymulacją erotyczną w BDSM jest również CBT. Co to takiego? Chodzi o zadawanie bólu męskim narządom rozrodczym. W tym celu stosuje się specjalne zabawki erotyczne do CBT. W dobrze zaopatrzonych erotycznych sklepach internetowych można znaleźć różnego rodzaju gadżety. Wyspecjalizowany w tematyce BDSM sklep erotyczny http://www.bdsmfactory.pl/.

Zdjęcie: Pixabay.com