Zabawki do seksu analnego – dla obojga

Odbyt jest jedną z najbardziej wrażliwych stref erogennych ludzkiego organizmu. Czy tego chcemy czy nie. Choćbyśmy się bronili, to z faktami trudno dyskutować. Dlatego nie powinno nikogo dziwić to, że tak duża liczba osób preferuje seks analny. Jak w takim razie stymulować anusa, żeby sprawiało nam to najwięcej radości? Istnieją różnego rodzaju zabawki do seksu analnego – przeznaczone na obojga płci. Przyjrzyjmy im się nieco bliżej.

Różnorodność zabawek erotycznych do seksu analnego

Specjalną kategorię zabawek erotycznych do seksu analnego można spotkać w sklepie internetowym – www.bdsmfactory.pl. W tym specjalistycznym sklepie dla fanów mocnych doznań erotycznych znajdą coś dla siebie przede wszystkim miłośnicy seksu BDSM. Nie mniej jednak, osoby zaczynające przygodę z seksem analnym również powinny rozejrzeć się po produktach umieszczonych w trzech podkategoriach:

korki analne
haki analne
plugi analne

Produkty tego rodzaju można znaleźć w większości sklepów. Do czego jednak one służą? Jak z nich korzystać? Naświetlamy niejasności.

Korki analne – przyjemne doznania

Miłośnicy seksu analnego zgodnie przyznają, że korki analne są najlepsze na dobry początek. Na tzw. przełamanie lodów. Obłe końcówki korków pozwalają na gładkie wsuwanie, a szeroka stopka umożliwia zatrzymanie się gadżetu w odpowiednim miejscu. Sprawdza się to tak w przypadku kobiet, stymulując punkt G, natomiast u mężczyzn dobrze masuje prostatę.

Haki analne – mocne wrażenia

Stalowe haki analne adresowane są dla osób lubiących w seksie analnym swego rodzaju dozę szaleństwa i odrobiny bólu. Haki analne mogą być naprawdę różne – od zwykłych z kulką i otworem, po haki zakończone dwoma kulami, służącymi do stymulacji odbytu. W sklepach można również spotkać haki analne, które z drugiej strony posiadają oczko, przez które przeprowadza się sznur… Wykorzystują go osoby lubujące się w technikach BDSM.

Plugi analne – jeszcze mocniejsze doznania

Chyba najbardziej hardcore’owy gadżet do seksu analnego adresowany do miłośników sztuki BDSM. Plugi analne to gadżety o bardzo nierównomiernych kształtach – im bardziej dziwne, tym lepsze. Chodzi w końcu o dobrą stymulację odbytu.

Gadżety erotyczne do seksu analnego – dla mężczyzn czy kobiet?

Generalnie nie ma różnicy. Z gadżetów erotycznych do seksu analnego mogą korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Chociaż w sklepach erotycznych dostępnych jest kilka produktów dedykowanych kobietom, jak korki analne, czy chociażby dla mężczyzn – stymulatory prostaty. Bez ograniczeń płciowych można również korzystać z takich produktów, jak koraliki analne czy korek analny – psi ogon.

Wiadomo, że seks analny tak samo, jak inne techniki i rodzaje seksu cieszy się większą lub mniejszą aprobatą innych. Najważniejsze jednak jest to, że podczas seksu analnego partnerzy innej płci mogą bawić się równie dobrze, czerpiąc tę samą przyjemność z podobnych technik stymulacji i penetracji. Z pewnością warto spróbować.

Zdjęcie: Pixabay.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *