Jak używać zabawek erotycznych – co z tym zrobić (nietypowe zabawki)?

W sklepach erotycznych pojawia się coraz więcej ciekawych zabawek erotycznych. Wystarczy wybrać produkt dla siebie (i partnera) i cieszyć się seksualną rozkoszą. Jeśli nie wiesz jeszcze, jak używać zabawek erotycznych – podpowiadamy Ci, co możesz zrobić. Podrzucamy kilka gotowych pomysłów na upojny seks.

Zadbaj o doznania zmysłowe

Erotyczna gra wymaga innowacji, która nie pozwoli na to, żebyście nudzili się ze sobą w łóżku. Lubisz kiedy on / ona stymuluje Twoje zmysły? A co powiesz na ograniczenie bodźców wzrokowych na korzyść zaangażowania zmysłów dotyku, zapachu i słuchu? Sięgnijcie po zestaw do BDSM – kajdanki i opaskę na oczy. Teraz najlepsze – zaproponuj drugiej osobie, żeby również założyła opaskę na oczy. W ten sposób możecie się zabawić w poznawanie swoich ciał, odkrywaniu zmysłów.

Nie dawaj niczego od razu

Każdy chce mieć teraz i już. Pokaż, że nie będzie to takie łatwe. Skorzystaj z pasów cnoty. W drogerii erotycznej można nabyć pasy cnoty dla kobiet oraz pasy cnoty dla mężczyzn. Załóż. Nie dopuść jej / go tak od razu.

Biżuteria erotyczna na ciało

W drogerii erotycznej Gumkoland.pl można znaleźć całkiem ciekawy asortyment biżuterii erotycznej. Powszechnie znanym produktem są nakładki na sutki. Sporo osób korzysta również z dekoracyjnych opasek na nadgarstki – jednak jest to szczególnie domena osób związanych z praktykami BDSM. Tym bardziej jeśli opaski są połączone z obrożą, a całość spaja łańcuch.

Używaj ciekawych gadżetów erotycznych

Seks shopy dużej części nieświadomych klientów kojarzą się zazwyczaj tylko z wibratorami, dildami, czy sztucznymi lalkami miłości. Akcesoria erotyczne to jednak coś więcej. Możesz uważać, że nie kręci Cię BDSM i nigdy tego nie spróbujesz. Warto jednak przyjrzeć się bliżej produktom – i spróbować ich – które wprowadzą do Waszego życia erotycznego trochę tajemniczości.

Twórz ciekawe scenariusze miłosne

Seksualne igraszki będą jeszcze lepsze, jeśli z partnerem/partnerką przypiszecie sobie wybrane role. W tym wypadku po raz kolejny warto zwrócić wzrok w stronę zabawek erotycznych do BDSM.

 

Zdjęcie: Pixabay.com

One comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *