Masturbatory / wibratory itd. dla kobiet

Zastanawiasz się nad zakupem wibratora, ale nie wiesz, co wybrać? To dobrze się składa. Postaramy Ci pomóc w wyborze wibratora / masturbatora, abyś mogła do woli rozkoszować się swoim nowym gadżetem erotycznym.

Kobiety coraz chętniej sięgają po zabawki erotyczne adresowane właśnie dla nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów są z pewnością wibratory. Ilość tych produktów w sklepach erotycznych jest jednak tak duża, że często nie wiemy, na co zwracać największą uwagę. Tym bardziej jeśli obok tych produktów są również kobiece masturbatory oraz równie popularne dilda. Na co w takim razie zwrócić największą uwagę, kupując wibrator dla siebie lub bliskiej sobie osobie? Przeczytaj poradnik, jak wybrać kobiecy wibrator.

Czy wibrator jest mi potrzebny?

Zanim dokonasz wyboru, odpowiedz sobie na ważne pytanie: czy wibrator jest mi potrzebny? Nie jest to z pewnością niezbędny gadżet erotyczny, bez którego Twój seks będzie czymś nudnym. Z pewnością jednak potrafi ubarwić życie erotyczne. Tak więc, wibrator nie jest niezbędną zabawką erotyczną, ale z pewnością docenisz jej walory w miarę czasu.

Wibrator – jaką stymulację wybrać

Rodzaj stymulacji to jeden z najczęstszych problemów przy wyborze odpowiedniego wibratora. Wszystko tak naprawdę zależy od Twoich własnych preferencji. Co w takim razie wybrać?

Wibrator łechtaczkowy – większość kobiet osiąga orgazm poprzez stymulację łechtaczki. Stąd też nie dziwią wibratory przystosowane do stymulacji tej części kobiecego ciała. Najpopularniejszymi są wibratory z podwójną funkcją – penetracji i wibracji przystosowanej do stymulacji łechtaczki. Popularnymi produktami z serii podwójnych wibratorów są wibratory Pretty Love. Praktycznym rozwiązaniem stosowanym przez wiele kobiet są mini-wibratory. Tego rodzaju urządzenie możesz mieć zawsze przy sobie i czerpać satysfakcję przy każdej nadarzającej się okazji.

>> Srebrny mały wibrator

>> Czarny mały wibratorek

Wibrator waginalny – podłużny kształt tych wibratorów ma pozwolić na dogłębną penetrację. Jednak tego rodzaju wibratorem można również pieścić inne intymne strefy, takie jak łechtaczka czy wejście do pochwy. Klasyczne wibratory wykonane są przeważnie z cyberskóry. Waginalne wibratory z zagiętą końcówką dobrze stymulują punkt G.

Wibrator analny – przeznaczone dla wszystkich tych, którzy lubią seks analny. Wibratory analne są wykonane w taki sposób, aby w jak najlepszy sposób stymulować anusa. Ważne jest to, aby do seksu analnego korzystać tylko ze specjalnych wibratorów, które mają szeroką nasadę. Jest to ważne, aby uniknąć przypadkowe wciągnięcia przez odbytnicę wibratora.

W sklepach z erotycznymi zabawkami można zakupić różne wibratory dostosowane do własnych preferencji. Jeśli zaczynasz dopiero przygodę z wibratorami i nie masz jeszcze własnych preferencji, dobrym rozwiązaniem będzie zakup gustownego zestawu wibratorów.

 

Zdjęcie: Pixabay.com

2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *