Masturbatory dla mężczyzn… wszystko o męskiej masturbacji

Nieważne gdzie. Nieważne z kim. Ważne, jak. Każdy ma swoje ulubione sposoby na masturbację. Inni natomiast wciąż szukają czegoś, co pozwoli im poczuć pełnię satysfakcji. Wszystko, co powinieneś wiedzieć o męskiej masturbacji, ale boisz się zapytać. Kilka cennych porad o masturbatorach dla mężczyzn.

Pochwy i masturbatory: akcesoria erotyczne dla panów

W sklepach erotycznych jednymi z najpopularniejszych zabawek seksualnych są obok wibratorów i dild akcesoria erotyczne dla panów. Płeć męska w szczególności upodobała sobie zabawki, które kształtem, a bardzo często również strukturą przypominają damskie narządy. Ulubione akcesoria erotyczne dla panów to sztuczne pochwy oraz masturbatory. Nawet najbardziej wymagający z pewnością znajdą zabawki dla siebie. Na rynku dostępnych jest kilkaset rodzajów dopasowanych do męskich członków.

Różnorodność zabawek do masturbacji naprawdę zaskakuje. Spośród niesamowitej ilości produktów można nabyć takie cudeńka, jak:

– masturbator imitujący seks oralny

– masturbator w kształcie odbytu

– masturbator z przyssawką

– masturbator do treningu wytrzymałości seksualnej

– masturbatory Tenga – tuby do masturbacji

– masturbator elektryczny

Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Amatorzy seksu oralnego powinni sprawdzić masturbator imitujący seks oralny. Dla miłośników seksu analnego wymyślono masturbator w kształcie odbytu. Dla każdego kto chce mieć wolne ręce, żeby pieścić nimi inne części ciała producenci sprzętu erotycznego wyprodukowali masturbator z przyssawką. W sklepach można również nabyć masturbator elektryczny gwarantujący pełnię doznań erotycznych i intensywny orgazm. Z ciekawych wynalazków jest także masturbator do treningu wytrzymałości seksualnej oraz masturbatory Tenga – tuby do masturbacji – zabawki, które nie wyglądają jak erotyczny gadżet.

 

Kilka słów o higienie masturbacji?

Czysty penis. Czyste ręce. Czyste zabawki erotyczne. Wspominając o masturbacji męskiej, nie można zapomnieć o higienie. Zachowanie zasad czystości, jak również pielęgnacja akcesoriów erotycznych to jedne z najważniejszych części zarówno przed, w trakcie, jak i po masturbacji. Niezwykle ważne w tym wszystkim jest uczucie odświeżenia i poczucie komfortu. Ale tak naprawdę chodzi w głównej mierze o działanie antybakteryjne. Produkty do higieny intymnej wykorzystywane w trakcie masturbacji oraz do higieny zabawek erotycznych można nabyć niemal w każdej drogerii erotycznej i specjalistycznym sklepie. Nie zapominajcie o tym.

Jak myć zabawki erotyczne? Higiena akcesoriów erotycznych

Higiena zabawek erotycznych zapewnia nie tylko zdrowie, ale również przedłuża żywotność akcesoriów, którymi lubimy się bawić. Higienę intymną oraz czystość zabawek erotycznych można utrzymać dzięki specjalistycznym produktom przeznaczonym do tego celu. Nie zaszkodzi jednak stosować też zwykłego mydła czy płynów do higieny intymnej. Tego rodzaju kosmetyki to dobre rozwiązanie na początek, jeśli jednak chcesz rozpocząć przygodę z masturbatorami męskimi na dłużej, to dobrze będzie zapewnić sobie profesjonalne kosmetyki.

>> Szeroki wybór żeli intymnych do masturbacji

Zdjęcie: Pixabay.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *